Özel Çözümler

Web Projelerinizde Sizinleyiz!

Damat Medya, pek çok reklam ajansı, dijital ajan ile ortak çalışmalar yürütmekte ve hizmet verdikleri markalar için Kampanya Siteleri, Mikro Siteler, E-Ticaret Siteleri, Kurumsal Web siteleri çözümleri üretmektedir. Tasarımı hazır gelen sitelerin kodlama işlerini veya tasarım dahil anahtar teslim web projesinin üretimini firmamız gerçekleştirebilmektedir. Kodlama ve tasarım haricinde, proje fikri geliştirme, tasarım çözümleri sunma konusunda da destek vermektedir.

Özel Yazılım Geliştirme de detaylı analizlerimiz sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda, proje sürecini tasarlayıp hangi aşamalardan geçeceğimizi belirliyoruz. Aynı zamanda kullanılacak kaynak ve zaman planlaması yapılarak, minimum harcama ile maksimum verim almanıza özen gösteriyoruz.

Planlanmış sürece uygun bir şekilde devam etmesine özen gösterdiğimiz yazılımı geliştirme aşamasında, belirlenen dönemlerde projenin testlerini gerçekleştirerek sonuçları sizlerle paylaşıyoruz. Gerekli görülmesi halinde prototiplerin tarafınızca değerlendirilmesini de sağlıyoruz.